Naši pedagogové

Ing. Romana Falge Vondalová

Ing. Romana Falge Vondalová

Majitelka

Po ukončení inženýrského studia na Vysoké škole ekonomické v Praze jsem se věnovala podnika-telských aktivitám. V roce 2003 jsem nastoupila na 5-ti letý výcvik v komunitní a skupinové psy-choterapii pod záštitou České psychoterapeutické společnosti České lékařské společnosti J.E. Pur-kyně.

Tato zkušenost pro mě byla velikým přínosem a nasměrovala můj život novým směrem.

V roce 2008 jsem se s nadšením pustila do projektu zrekonstruování Orangerie v prostorách zámec-kého parku Dolních Počernic. Téhož roku zde byla otevřela anglická mateřská škola Orangery.

Vedení mateřské školy a práce s dětmi a jejich rodiči pro mě byla velikým přínosem. Z toho dů-vodu jsem se s radostí pouštěla i do dalších projektů a aktivit spojených s mateřskou školou.

Po otevření 4 tříd předškolního vzdělávání jsme se chtěli věnovat i dětem, kteří již nastoupili do zá-kladních škol. Roku 2010 byl otevřen AfterClub pro školáky, kteří dříve navštěvovali naši mateř-skou školu, či se rozhodli připojit k naší výuce angličtiny s rodilým mluvčím.

V roce 2012 jsme slavnostně také otevřeli naší druhou anglickou mateškou školu OrangeryPark v zázemí parku Stromovky, v pražských Dejvicích.

V současné době mě velice naplňuje být součástí kolektivu, který se podílí na každodenní práci s dětmi a pozoruje jejich vývoj. Ve svém volném čase, se v rámci svého dalšího osobního rozvoje, věnuji studii grafologie na České grafologické komoře.

Bc. Nikola  Chmelová

Bc. Nikola Chmelová

V současné době na mateřské dovolené

 

 

V Orangerypark působím od září 2013

Narodila jsem se v Kadani v roce 1991. Vystudovala jsem  sportovní gymnázium v Karlových Varech. Po maturitní zkoušce jsem nastoupila na dálkové studium Pedagogické fakulty UK v Praze, kde jsem v roce 2016 složila státní závěrečnou zkoušku v oboru Předškolní pedagogika, Učitelství pro mateřské školy. Absolvovala jsem trenérský kurz sportovní gymnastiky, 3 roky jsem dělala trenérku dětem ve věku    4-12 let.  Rok a půl jsem pracovala jako učitelka v mateřské škole Orangery v Dolních Počernicích a vedla jsem kroužek tancování a gymnastiky. Poté jsem nastoupila do  dětského klubu OrangeryPark, kde jsem pracovala tři roky, než jsem odešla na mateřskou dovolenou.  V OrangeryParku jsem se snažila využít všech zkušeností, které jsem získala v druhé mateřské školce a především studiem na Pedagogické fakultě. Mimo jiné jsem se snažila děti zábavnou formou vést k zálibě sportu a pohybu všeobecně. Momentálně jsem na rodičovské dovolené a do teď už Dětské skupiny Stromáček dojíždím jednou týdně. Od ledna 2019 budu nápomocná i jako suplující učitelka.

Monika Přibylová

Monika Přibylová

Třída Opiček

V Orangerypark působím od června 2016

Narodila jsem se v České Lípě v roce 1997. Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Novém Boru. V rámci zájmu o obor jsem absolvovala seminář z HV od Prof.PhDr. Eva Jenčková. Tento seminář mi dal zkušenosti a nové poznatky o práci s dětmi. Jsem absolventka ve hře na klavír a také umím hrát na kytaru a flétnu.  Teď pracuji v dětském klubu OrangeryPark. Zde se snažím využít všech zkušeností, které jsem získala ve školkách během studia na střední škole.

Lucie Štěpánková

Lucie Štěpánková

Provozní pracovnice, pomocná učitelka

Narodila jsem se v Praze roku 1975. Jsem vyučená dámská krečová. Již při mateřské dovolené jsem si přivydělávala jako provozní pracovník v MŠ. Mám dvě dospělé děti a jsem babičkou. 18 let pracuji jako živnostník a poslední rok jsem byla zaměstnaná jako provozní pracovník v soukromé školce. Tato práce mě baví a ráda vidím na tvářích dětí úsměv. Volný čas trávím na zahradě a v naší mini Zoo.


Tereza Šnoblová

Tereza Šnoblová

Třída Lvíčata

 

Narodila jsem se v Brně v roce 1994. Momentálně žiji v Praze, kde studuji třetím rokem na VOŠ Pedagogické obor předškolní a mimoškolní pedagogika.  Mám již značnou praxi jak v mateřských státních školách, tak i mimo ně. Svůj volný čas většinou trávím s dětmi. Před dvěma lety jsem žila v Londýně, kde jsem působila jako au-pair v židovské rodině a starala se o tři děti (půl roku, 3 roky a 5 let). Také jsem jezdila jako pomocná vedoucí na tábory a 12 let jsem tancovala v dětském folklórním souboru, tudíž tanec a zpěv je mým dalším koníčkem. Mimo jiné se věnuji józe a cestování.

Aneta Střihavková,Dis.

Aneta Střihavková,Dis.

Třída Lvíčata

Ředitelka

Narodila jsem se v Kadani v roce 1994. Vystudovala jsem pedagogické lyceum v Karlových Varech a nyní jsem studentkou třetího ročníku Vyšší odborné školy pedagogické- obor předškolní a mimoškolní pedagogika v Mostě. Od svých tří let jsem se věnovala sportovní gymnastice a v deseti letech jsem k tomu začala navštěvovat uměleckou školu (hra na flétnu a klavír.) Od ledna 2016 jsem pracovala jako učitelka v dětském klubu OrangeryPark, kde jsem také vedla hudební kroužek.  Poté jsem se přestěhovala do Klášterce nad Ohří, zde jsem pracovala jako asistentka holčičky s poruchou autistického spektra. Později jsem dostala nabídku pracovat ve školce jako učitelka. Absolvovala jsem trenérský kurz sportovní gymnastiky a trenérský kurz všestrannosti pro děti předškolního věku. Ve volné chvíli se věnuji sportu a hře na klavír.

Vanda Prouzová

Vanda Prouzová

Třída Opiček

Narodila jsem se v Kolíně v roce 1973. Práce s dětmi mě vždy naplňovala a ráda jsem s nimi trávila čas. Již v mládí jsem vedla sportovní kroužek pro děti. Vystudovala jsem sociálně-právní školu v Zahradním Městě, kde jsem získávala zkušenosti během praxe v Kojeneckém ústavu a státních MŠ. Později jsem pracovala jako chůva holčičky od jejích 9 měsíců, vedla jsem výtvarné dílny pro děti a několikrát byla jako asistentka na školách v přírodě. Praktické zkušenosti jsem získala také jako maminka dnes již 12letého syna.

Možnost pracovat v Dětské skupině Stromáček mě velmi potěšila a na děti  se moc těším.

Svůj volný čas trávím ráda s rodinou.

Informace pro rodiče

Download